Роль компанії «Євромедлайф» у медицині

На цьому етапі основним напрямом діяльності Медичного центру компанії «Євромедлайф» є проведення ультразвукової діагностики органів і тканин у дітей та дорослих за допомогою сучасних УЗД апаратів із залученням вузькопрофільних фахівців, що дозволяє якісно надавати медичну допомогу.

Станом на сьогодні в Оболонському районі м. Києва за адресою: вул. Тимошенка, 14 відкрито відділення Медичного центру, в якому проводиться ультразвукова діагностика органів черевної порожнини і тазочеревинного простору, кульшових суглобів (діти віком до 1 року), молочних залоз у дітей та дорослих, наднирників, м’яких тканин, лімфатичних вузлів та дуплексне сканування судин (вени або артерії) кінцівок. З часом буде проводитись і нейросонографія та надаватимуться інші послуги.
За результатами ультразвукової діагностики консультації надає лікар-ортопед-травматолог дитячий, лікар ендокринолог та лікар з ультразвукової діагностики.

Також пропонуються послуги з внутрішньом’язових та підшкірних ін'єкцій вдома у пацієнтів та у приміщенні відділення Медичного центру.


ПопередняПовний перелікНаступна

Запис на прийом:

(044) 338 09 52
(098) 840 19 15
(066) 626 77 02

Copyrigth 2017. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком
Facebook
Facebook

Сайт создан в Pixel Agency

Яндекс.Метрика