узи грудничков, узи грудничков киев

УЗД новонароджених та немовлят

Ваш малюк народився. Щоб упевнитися в тому, що немає ніяких порушень розвитку і здоров'я дитини в порядку, вже в перші місяці життя дитини, лікарі проводять цілий ряд обстежень, у тому числі - ультразвукове дослідження (УЗД). УЗД - один з найбільш сучасних, беспечних та інформативних методів. Особливо доцільним є УЗД для новонароджених та дітей грудного віку, тому що таке дослідження дозволяє своєчасно виявити і почати лікувати захворювання, які можуть ніяк не проявити себе зовні, а малюки не здатні пояснити, що саме їх турбує. Деякі захворювання або відхилення могли виникнути ще до народження дитини, а інші - в процесі пологів. Для дитячого лікаря і малюка УЗД завжди краще інших методів дослідження (комп'ютерна томографія, ядерно-магнітний резонанс, рентген) тому що цей метод є найбезпечнішим для дитини і не має жодних протипоказань. Крім того, даний метод дозволяє проводити багаторазове динамічне дослідження з метою контролю ефективності проведеного лікування.  

Чим раніше розпочато лікування захворювання, тим вища ймовірність швидкого одужання дитини. Саме тому фахівці медичного центру «Евромедлайф», що спеціалізуються на ранній діагностиці малюків, рекомендують робити УЗД новонароджених до досягнення місячного віку.

Нейросонографія - комплексне УЗ дослідження головного мозку дитини, проводиться через тім'ячко, абсолютно нешкідливе, не вимагає спеціальної підготовки і дозволяє отримати корисну інформацію для дитячого невролога.

УЗД кульшових суглобів на предмет дисплазії - рекомендується проводити всім дітям в перші 1,5-3 місяці, незалежно від наявності чи відсутності клінічних ознак дисплазії. Ми володіємо достатнім досвідом УЗ діагностики дисплазїї кульшових суглобів.

УЗД вилочкової залази (тимуса) - за розмірами цієї залози можна визначити яка имунная система дитини, на скільки він схильний до різних захворювань.

Комплексні УЗД програми від "0" до 1 року

УЗИ детей проводит Кригін Юрій Анатолійович - лікар ультразвукової діагностики вищої категории, кандидат медичних наук, доцент.

Автор та співавтор біля 50 наукових робіт; співавтор 2-томного керівництва «Променева діагностика» (за ред. проф. Коваль Г.Ю.).  Учасник національних та міжнародних Конгресів та науково-практичних конференцій.

Наші переваги:

  • Всі співробітники центру є висококваліфікованими фахівцями 
  • УЗ апарат експертного класу
  • Доступні ціни
  • соціальні знижки
  • Зручне розташування 2 хвилини пішки від метро Мінська

Будь ласка, запишіться на дослідження на зручний для Вас час за тел.

(044) 338-09-52, (098)840-19-15, (066) 626-77-02


Зв'язатись з нами

Ваше им'я*
Телефон
E-mail
Повідомлення*

* - Всі поля обов'язкові для заповнення

Запис на прийом:

(044) 338 09 52
(098) 840 19 15
(066) 626 77 02

Copyrigth 2017. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком
Facebook
Facebook

Сайт создан в Pixel Agency

Яндекс.Метрика