Підготовка до ультразвукового дослідження  (УЗД):

Щоб провести якісні дослідження, в яких зацікавлені як пацієнт так і доктор, необхідно провести певну підготовку. Справа в тому що скупчення газів в організмі перешкоджає проведенню УЗД, тому виведення газів - основна умова в підготовці. 

Необхідно мати при собі результати попередніх УЗД (якщо вони були)!

1. Підготовка до УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) та нирок:

      УЗД виконується вранці, натщесерце, або не раніше, ніж через 8-10 годин після останнього прийому їжі (у дорослих та дітей старших 7 років). У дітей віком від 1 року до 6 років УЗД виконується не раніше, ніж через 6 годин після останнього прийому їжі.

      Після ендоскопічних та рентгенконтрасних процедур УЗД можна виконувати не раніше, ніж через 24 години.

      За 2-3 дні до проведення УЗД призначається відповідна дієта. Із раціону харчування необхідно виключити продукти, які викликають здуття живота (свіжий чорний хліб, молоко, свіжі овочі та фрукти, бобові, кондитерські вироби, соки, газовані напої).   

      За 2-3 дні до проведення УЗД необхідно приймати активоване вугілля, ферментні препарати, еспумізан.

 

2. Підготовка до УЗД органів малого тазу у жінок:

      Для виконання трансабдомінального дослідження (через черевну стінку) необхідною умовою є достатнє наповнення сечового міхура (об`єм- не менше 300-400 мл). Протягом 3-4 годин перед дослідженням не слід випорожняти сечовий міхур, або за 1,5-2 години до дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини.

       Умовою виконання трансвагінального дослідження (ТВУЗД) є випорожнений сечовий міхур.

3. Підготовка до УЗД сечового міхура:

       Необхідною умовою є достатнє наповнення сечового міхура (об`єм- не менше 300-400 мл). Протягом 3-4 годин перед дослідженням не слід випорожняти сечовий міхур, або за 1,5-2 години до дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини.         

4. Підготовка до УЗД передміхурової залози:

     Для виконання трансабдомінального дослідження (через черевну стінку) необхідною умовою є додстатнє наповнення сечового міхура (об`єм- не менше 300-400 мл). Протягом 3-4 годин перед дослідженням не слід випорожняти сечовий міхур, або за 1,5-2 години до дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини.

    

5. УЗД кульшових суглобів, головного мозку у дітей (нейросонографія),   щитоподібної залози, вилочкової залози та органів калитки

     Підготовки не вимагає.

6. За клінічними показаннями УЗД проводиться без попередньої підготовки.

Запис на прийом:

(044) 338 09 52
(098) 840 19 15
(066) 626 77 02

Copyrigth 2017. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з зворотнім лінком
Facebook
Facebook

Сайт создан в Pixel Agency

Яндекс.Метрика